META Ads

Profesjonalne kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie.

Reklama w META Ads - a właściwie to czemu?

Reklama na Facebooku to strzał w dziesiątkę dla Twojego biznesu. Dlaczego? Weźmy pod lupę dane: na całym świecie, każdego miesiąca, Facebooka używa niemal 3 miliardy osób – to prawie 37% ludzi na Ziemi

A w Polsce? Na koniec lutego 2023 r., Facebook cieszył się zainteresowaniem ponad 23 milionów użytkowników, co oznacza, że 70% osób korzystających z Internetu w naszym kraju zagląda na Facebooka. Co więcej, każdy z nich spędza tam średnio ponad 16 godzin miesięcznie.

Osoby w garniturach z telefonami w rękach, emitujące symbole serc, symbolizujące globalny zasięg kampanii reklamowych w serwisach META Ads, na tle interaktywnej, cyfrowej mapy świata.
Tłum ludzi spacerujących ulicą handlową, przy której znajduje się wysoki billboard z emotikonami i reakcjami z META Ads a dokładniej Facebooka, podkreślający wpływ social media na reklamę w przestrzeni miejskiej.

To ogromna szansa, by dotrzeć do szerokiej grupy potencjalnych klientów, którzy mogą być zainteresowani tym, co masz do zaoferowania. Reklamując się na Facebooku, masz pewność, że Twoja oferta trafi tam, gdzie spędza czas Twoja docelowa grupa

Prosto mówiąc, to jakby postawić Twoją reklamę w miejscu, przez które każdego dnia przewija się tłum ludzi.

META Ads to więcej niż sam Facebook

Meta to znacznie więcej niż tylko dobrze znany Facebook; to także szereg innych platform, które mogą stać się sceną dla Twoich skutecznych kampanii reklamowych. W zależności od celu jaki chcesz osiągnąć, treści promocyjne oraz komunikaty handlowe mogą znaleźć swoje miejsce na portalach takich jak:

Więcej informacji o umiejscowieniu reklam w META Ads: https://www.facebook.com/business/help/407108559393196?id=369787570424415

Reklamy będą wyświetlane w różnorodnych sekcjach, co znacząco podnosi prawdopodobieństwo, że użytkownik zainteresuje się i kliknie w link, na przykład podczas przeglądania aktualności na Facebooku, w sekcji Eksploruj na Instagramie, czy też w skrzynce odbiorczej Messengera.

Dotarcie do potencjalnych klientów w tak wielu miejscach zwiększa szansę na odwiedzenie strony z ofertą, landing page czy do zapisania się na newsletter. To nie tylko kluczowy czynnik powodzenia kampanii, ale również znaczący krok naprzód w zwiększaniu konwersji.

Dlaczego warto zlecić nam prowadzenie kampanii reklamowej w META Ads?

Wybierając Advertsy, korzystasz z wieloletniego doświadczenia które zdobył nasz zespół przy realizacji projektów dla różnorodnych branż. Gwarantujemy Ci całkowite, 100% zaangażowanie w każdy detal Twojej kampanii oraz niezachwianą, stałą komunikację, zapewniając optymalizację strategii i maksymalizację efektów Twojej reklamy na Facebooku i Instagramie.

Jakie cele możemy osiągnąć dzięki reklamom w ekosystemie META?

Rozpoznawalność

Wyświetlimy reklamy tym, którzy z największym prawdopodobieństwem je zapamiętają, starając się dotrzeć do jak największej liczby osób potencjalnie zainteresowanych Twoją marką.

Ruch

Skierujemy Twoich potencjalnych klientów do miejsca docelowego, jak Twoja witryna, aplikacja, profil na Instagramie lub wydarzenie na Facebooku.

Aktywność

Uzyskamy dla Twojego biznesu więcej wiadomości, zakupów za pośrednictwem wiadomości, wyświetleń filmu, aktywności dotyczącej posta, polubień strony lub reakcji na wydarzenie albo zwiększymy aktywność społeczności.

Kontakty

Pozyskamy kontakty dla Twojej firmy. Dzięki idealnie dobranemu targetowaniu, dotrzemy do osób, które zechcą udostępnić swoje informacje kontaktowe i inne dane.

Sprzedaż

Dotrzemy do osób, które z dużym prawdopodobieństwem zakupią Twój produkt lub usługę

Promocja Aplikacji

Wyszukamy nowe osoby, które zainstalują Twoją aplikację i będą z niej korzystać.

Precyzyjne targetowanie reklam w META Ads

Czy zauważyłeś kiedyś, jak podczas przeglądania Facebooka czy Instagrama pojawia się reklama, doskonale trafiająca w Twoje zainteresowania? Dzieje się tak, ponieważ META gromadzi informacje o swoich użytkownikach, oferując niezrównane możliwości docelowego targetowania reklam. Inwestycja w tę platformę jest kluczowa, gdy zależy Ci na skutecznym dotarciu do ściśle zdefiniowanej grupy odbiorców.

Za pomocą reklam na Facebooku masz możliwość dotarcia do użytkowników, którzy:

CZY WIESZ, ŻE

Ponad 98% użytkowników Facebooka korzysta z platformy za pośrednictwem urządzeń mobilnych, co oznacza, że reklamy mogą dotrzeć do konsumentów niemal w każdym miejscu i czasie.

Kampania w META Ads - ile to kosztuje?

Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, dostosowując budżet i strategie do jego potrzeb. Zdajemy sobie sprawę, że nie istnieje uniwersalne rozwiązanie pasujące do każdej sytuacji, co skłania nas do personalizowania naszych strategii, aby odpowiadały wymaganiom naszych klientów. 

Co istotne, reklamy na Facebooku wyróżniają się bardzo dużą elastycznością budżetową, dlatego mogą z nich korzystać zarówno małe, jak i duże firmy. Skontaktuj się z nami, podziel się swoimi aspiracjami biznesowymi i oczekiwaniami, a w odpowiedzi otrzymasz od nas bezpłatną wycenę.

Tablica z rysunkami symbolizującymi strategię marketingową obok notesu i rośliny, akcentujący planowanie reklam w META Ads na fioletowym tle.

W Advertsy doskonale wiemy, jak trafić do Twoich potencjalnych klientów

Najwyższa pora zacząć zarabiać przez marketing. 

Sprawdź co potrafimy zdziałać!